Nekustamā īpašuma Spānijā meklēšanas pakalpojumi - māju un dzīvokļu pirkšana un īre Costa Blanca teritorijā.

Pilns juridisko un konsultatīvo pakalpojumu klāsts

Mūsu komanda piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu saistībā ar nekustamā īpašuma iegādi vai īri, ieskaitot mājokļu meklēšanu un atlasi atbilstoši Jūsu individuālajam pieprasījumam, objektu apmeklējumu un to rezervāciju organizēšanu, kā arī pilnīgu juridisku darījuma atbalstu, ieskaitot palīdzību NIE (ārvalstnieka reģistrācijas numura Spānijā) saņemšanā, bankas konta atvēršanā un hipotekārā kredīta saņemšanā, kā arī visu nepieciešamo dokumentu noformēšanā pie notāra.

Mūsu piedāvājumu klāsts Jūs pārsteigs

Pircēju apkalpošana – bez maksas! 

Pircējiem minētais pakalpojumu klāsts tiek piedāvāts pilnīgi bez maksas, tai skaitā mēs ar lielāko prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegsim nepieciešamās konsultācijas vai novērsīsim Jūsu bažas!

Mūsu komisijas maksa nekad netiek pieskaitīta īpašuma cenai, ko Jūs maksājat. Ar mums Jūs tikai iegūsiet - papildu pakalpojumus un atbalstu, turklāt bez jebkādiem liekiem izdevumiem! 

Mēs izpildām individuālos pasūtījumus

 Neatkarīgi no Jūsu gaumes un vēlmēm, esam pārliecināti, ka spēsim Jums atrast visizcilāko, īpašo un neatkārtojamo mājokli, kas kļūs par Jūsu mājām! Pat ja tas atšķiras no standarta meklēšanas parametriem, pat ja mums vēl nav šāda objekta, mēs to noteikti atradīsim!

Mēs neesam mājokļu attīstītāji vai īpašnieki. Esam starpnieki, kas sadarbojas ar lieliem un ne tik lieliem attīstītājiem, individuāliem māju un dzīvokļu īpašniekiem, ar nekustamo īpašumu birojiem un to aģentiem. Proti, mēs konsolidējam piedāvājumus nekustamo īpašumu tirgū, kas ļauj mums nodrošināt saviem klientiem maksimāli plašu un daudzveidīgu piedāvājumu klāstu. Neapšaubāmi, apspriežot Jūs interesējošo nekustamo īpašumu objektu detaļās, katrs objekts tiks pārbaudīts, nodrošinot informāciju par īpašnieku un iespējamajiem apgrūtinājumiem. Arī šie juridiskie pakalpojumi tiks Jums sniegti bez maksas!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka līgumi par objektu izvietošanu mūsu vietnē tiek slēgti nepārtraukti, tādēļ tie piedāvājumi, kurus Jūs redzat, ir tikai daļa no mūsu plašās datubāzes, kura tiek regulāri papildināta. Tāpēc, ja neesat pie mums atradis savu sapņu māju vai dzīvokli, vienkārši rakstiet mums par savām vēlmēm, un Jums piemeklēsim piemērotu objektu!

Mēs organizēsim Jūsu braucienu

Nepieciešamības gadījumā mūsu partneruzņēmums uzņemsies visas rūpes saistībā ar Jūsu braucienu uz Spāniju, proti, aviobiļešu rezervāciju, viesnīcas numura pasūtīšanu un autonomu. Varam arī satikt Jūs tieši lidostā! Ja vēlaties pārliecināties, cik brīnišķīga valsts tā ir - noteikti ir vērts atbraukt un apskatīties! Pie reizes mēs Jums parādīsim visus interesējošos objektus - protams, bez jebkādām to iegādes saistībām no Jūsu puses. Brauciet pie mums ciemos, bet vēlāk – arī pie sevis uz mājām! 😊


0
 .