KĀPĒC MĒS?


Piedāvājam jums palīdzību un atbalstu nekustamo īpašumu pirkšanas un pārdošanas darījumos saulainajā Spānijā!

Protams, mēs neesam vienīgie, kas piedāvā šādus pakalpojumus. Kāpēc Jums būtu jāvēršas tieši pie mums?

Mēs runājam Jūsu valodā

Mūsu pārstāvji brīvi pārvalda krievu, latviešu, angļu, vācu un spāņu valodu – izvēlieties komunikācijai to, kas Jums ir tuvāka!

Mēs augsti vērtējam katru klientu

Priekš mums nav lielu un mazu pasūtījumu, tāpat kā nav steidzamu un sekundāru pasūtījumu. Katrs klients mums ir vienlīdz svarīgs, un mēs viņu cienām un augsti vērtējam. Mēs pieliksim visas pūles, lai darījums notiktu un Jūs būtu apmierināts, neatkarīgi no tā, vai runa ir par luksusa villas iegādi vai neliela, pieticīgu dzīvokļa pirkšanu. Katrs darījums ir mūsu kopīgā mazā uzvara!

Mēs strādājam uz rezultātu

Mēs nekad neprasām priekšapmaksu no pārdevējiem, bet no pircējiem vispār neņemam naudu par saviem pakalpojumiem. Savu honorāru mēs saņemsim tikai tad, ja būs noticis darījums, tādējādi mēs vienmēr strādājam uz rezultātu. Tieši pateicoties mūsu augstajai motivācijai un pārliecībai par savu profesionālismu, tas ir reāli sasniedzams!

Mēs vienmēr esam pieejami

Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu vai izmantojot tiešsaistes kontaktformu jebkurā diennakts laikā, un mēs centīsimies maksimāli ātri un precīzi atbildēt uz jūsu pieprasījumu. Zvaniet mums un, pat ja mūsu darba diena būs beigusies, mēs noteikti sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā!

Mēs mīlam Spāniju

Mēs mīlam šo saulaino, draudzīgo un neticami skaisto valsti! Šeit ir palikusi daļa no mūsu dvēseles! Tieši tāpēc strādāt ar Spānijas nekustamajiem īpašumiem mums ir viegli un šis darbs sagādā īstu baudu. Galu galā, mēs piedāvājam Jums  ko tādu, kas patīk mums pašiem. Un mēs patiešām vēlamies, lai Jūs iemīlētu šo zemi ar tās neatkārtojamajām smilšu pludmalēm un maigo sauli, daļu no kuras, vienreiz atbraucot, Jūs paņemsiet līdzi uz visiem laikiem… esam pārliecināti, ka pēc tam Jūs gribēsiet atgriezties uz šeijeni vēl un vēl!

Mēs lepojamies ar savu darbu

Mēs patiesi mīlam to, ko mēs darām. Jo mēs atveram Jums plīvuru skaistuma, svētlaimes un komforta pasaulē, skaistā, burvīgā pasaulē, kas turklāt var kļūt par Jūsu mājām. Ticiet mums, nav nekas vairāk patīkams, kā redzēt gandarītus un laimīgus klientus, saprotot, ka tas vismaz daļēji ir mūsu nopelns. Tāpēc nekustamā īpašuma pārdošana - tas mums ir kas vairāk kā tikai darbs. Tas ir mūsu dzīvesveids, mūsu tieksme un Jūsu un mūsu sapņi ... sapņi, kas piepildās!

Mēs vienmēr smaidām

Jūs, protams, esat pamanījis, ka spāņi ir vieni no vissmaidīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Nē? Atbrauciet un redzēsiet savām acīm! Ziniet, kad saule spīd 320 dienas gadā, kad jūra ir izstieptas rokas attālumā, bet mājās ar lielisku skatu uz paradīzes pludmali no panorāmas logiem Jūs katru dienu sagaida vakariņas no svaigām un apbrīnojami garšīgām jūras veltēm un dārzeņiem no vietējā tirgus un klāt vēl nāk lielisks vīns, turklāt tas viss – par ļoti pieņemamu cenu, kad visapkārt ir draudzīgi un atvērti cilvēki, kas arī smaida un liekas, ka pasaule sastāv no labiem un laimīgiem cilvēkiem vien – laikam ir grūti neuzsmaidīt pretī 😊

Vienkārši uzrakstiet mums!

Vai vēlaties iegādāties māju vai dzīvokli šajā patiesi skaistajā valstī? Vai arī vienkārši aizbraukt apskatīt Spāniju, šo krāsaino daudzkultūru kaleidoskopu ar tās daudzveidīgo dabu un majestātisko vēsturi? Vai, iespējams, joprojām neesat pārliecināts par savu izvēli? Vēlaties uzzināt vairāk vai vienkārši aprunāties? Nekautrējieties – uzrakstiet mums. Vai arī uzzvaniet. Mēs esam izstieptas rokas attālumā. Un tikpat tuvu ir Jūsu sapnis!

0
 .