Costa Blanca teritorijas

 

 Alteja (Altea)


Altejā ir vecā pilsēta ar īpašu šarmu - La Villa Blanca, turklāt tā ir pazīstama ar savu gastronomiju. Daudzie slavenie restorāni un tās brīnumainās ielas piesaista lielu skaitu apmeklētāju.

Altejā ir arī kultūras centrs ar koncertzāli Palau, kur var baudīt deju programmas, teātri un mūziku.
Līdz Alikantes starptautiskajai lidostai El Altet var aizbraukt pa automaģistrāli 45 minūtēs, savukārt, Valensijas pilsēta atrodas 130 km attālumā.  

 
 
 

Maskarata (Macarat)

 
Vieta pie bijušās Luisa Kampomanesa ostas, pašreiz – Marina Grinviča, ir vissvarīgākā Altejā, jo tajā ir vislielākais dziļums un tā kalpo par piestātni svarīgākajiem kuģiem un jahtām, kas ierodas Altejā.

Maskarata piedāvā dažādus pakalpojumus, tostarp jūrniecības un makšķerēšanas veikali, mode, maizes ceptuves, atpūtas vietas, atpūtas bāri un šī reģiona labākie restorāni, kur pusdienās vai vakariņās var baudīt gardus kokteiļus karstās vasaras naktīs.
Stils, atšķirība, šarms un pievilcīga atrašanās vieta līča piekrastē ar iespaidīgu skatu uz Vidusjūru padara Mascaratas apgabalu par unikālu un simbolisku vietu Kostablankā. To ieskauj skaistas pludmales un līči, pauguri un Vidusjūras ciemati ar labvēlīgu klimatu.

 
 
 

Alteja Hilsa (Altea Hills)


Alteja Hilsa ir vienas no prestižākajiem projektiem Kostablankā, kas apvieno skaistumu, komfortu un maksimālu aizsargātību. Diennakts apsargāta ieeja garantē drošību šajā koptajā reģionā. Altea Hills iemieso eleganci un ekskluzivitāti, jo lielākā daļa tā iedzīvotāju tiekas pēc privātuma, ērtuma un izsmalcinātības. Šeit jūs varat baudīt labāko skatu uz piekrasti, piesātināti zilo Vidusjūru un gleznaino saulrietu sarkanos toņus.

Altea Hills atrodas tikai piecu minūšu attālumā no Marinas Grinvičas un tikai dažu minūšu attālumā no Altejas centra.

 
 
 

Kampomanesa (Campomanes)


 Vieta pie bijušās Luisa Kampomanesa ostas, pašreiz – Marina Grinviča, ir vissvarīgākā Altejā, jo tajā ir vislielākais dziļums un tā kalpo par piestātni svarīgākajiem kuģiem un jahtām, kas ierodas Altejā.

Šeit tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, tostarp jūrniecības un makšķerēšanas veikali, mode, maizes ceptuves, atpūtas vietas, atpūtas bāri un šī reģiona labākie restorāni, kur pusdienās vai vakariņās var baudīt gardus kokteiļus elegantā atmosfērā karstās vasaras naktīs.
Stils, atšķirība, šarms un pievilcīga atrašanās vieta līča piekrastē ar iespaidīgu skatu uz Vidusjūru padara Marinu Grinviču par unikālu un simbolisku vietu Kostablankā. To ieskauj skaistas pludmales un līči, pauguri un Vidusjūras ciemati ar labvēlīgu klimatu.

Šī Marina ir paredzēta atpūtai, relaksācijai un komfortam. Plašas piestātnes ir lieliski aprīkotas, lai apmierinātu visprasīgākos klientus.
Turklāt Marinai Grinvičai ir lieliska komunikācija ar visu Vidusjūras piekrasti un atrodas tikai 65 jūras jūdzes no Ibicas un Formenteras.

 
 

 

Siera de Alteja (Sierra de Altea


Sierra de Altea ir pilsētveida apmetne, kas atrodas pie Don Cayo Golf pavisam tuvu Altea la Vella ciemam, kur Jūs atradīsiet visus sadzīves pakalpojumus. Šeit ir bankas un pasta nodaļa, lielveikali un maizes ceptuves, restorāni un bāri. Tieša autobusu līnija ved uz Altejas pilsētu, kas atrodas piecu minūšu attālumā.

 
 
 


0
 .